arnavutkoy-bocek-ilaclama

Arnavutköy Böcek İlaçlama

Haşerelere karşı ilaçlama uygulamaları son yıllarda hızla artmıştır. Bunun sebepleri arasında haşerelerin yaşama alanı olan yeşil alanların gittikçe daralması ve azalması yatmaktadır. İlçemizde normalde bile haşere faaliyetleri yoğun olarak hissediliyorken, kentleşmeye de bağlı olarak, haşereler halkımızı daha fazla huzursuz ve rahatsız etmeye başlamışlardır.

İlaçlama işlemlerimiz en iyi sonuçları veren yöntemlerden oluşmaktadır. Özellikle çok sık şikayet aldığımız kalorifer böcekleri, hamam böcekleri ve kakalak böcekleri için jel ilaçlama, diğer haşereler için sıvı ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama, fare türlerinin hepsi için fare istasyonları kurma gibi ilaçlama yöntemlerimiz vardır. Ayrıca bu yöntemleri uygulayan ilaçlama ekibimiz alanında eğitimli ve oldukça tecrübelidir. İlaçlama sürecinde ve sonrasında desteğimizi asla esirgememekteyiz.

İlaçlama işlemlerini uyguladığımız haşereler,

50 türden fazla haşere için tek tek hazırlanmış ilaçlarımızla mücadele vermekteyiz. Özellikle kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, sinek türlerinin hepsi, karafatmalar, kakalak, tatarcık, kertenkele, kırkayak,  kirpi, yılan, çıyan, akar, mayt, mite, uyuz böceği, top böceği, gümüş böceği, güve, arı türleri, karınca, sümüklü böcek, danaburnu, kulağakaçan gibi pek çok haşere türünde mücadele vermekteyiz.

Arnavutköy böcek ilaçlama alanında en kurumsal firma olarak hizmet verdiği bölgemizde en çok tercih edilen ilaçlama firmasıdır. İlaçlarımız ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Gerekli kurum ve kuruluşlardan alınması gereken tüm belge ve sertifikalara sahip olan firmamız, tüm departmanlarıyla sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Çağrı merkezlerimiz haftanın her günü her saati hizmetinize açıktır. Aynı zamanda iletişim bölümümüze girerek, ilaçlama talep formlarımızı doldurabilirsiniz. Böylece siz aramadan bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Arnavutköy’de Hizmet Verilen Mahalleleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir