fatih-balat-bocek-ilaclama

Fatih Balat böcek ilaçlama

Eklembacaklılar şubesinin bir sınıfı olan böceklerin dış yapısını, anatomisini, fizyolojisini, çevre ile olan ilişkilerini, üreme ve gelişmelerini ve bunlara karşı mücadele metodunu inceleyen bilime Entomoloji denir. Böcekler yeryüzünde bulunan hayvan türlerinin dörtte üçünü oluştururlar. Ekosistemin devamı olan böcekler, yaşamlarının devamı için beslenmek ve ekolojik besin piramidinin dengesini korumak zorundadır. İnsanlarla doğrudan veya dolaylı olarak kurdukları bağ sonucu çeşitli zararlara sebebiyet verebilirler.
Parazit sınıfında yer alan ve diğer canlıların kanını emerek beslenen böcekler vücutlarında besledikleri mikrobu konakladıkları canlıların üzerine bırakır.
Tarım alanlarında sebze ve meyvelere görsel olarak verdikleri zararların ötesinde salya ve dışkı yoluyla çeşitli zehirler bırakmakta ve böylece insanlara bulaşmalarını kolaylaştırmaktadır. Evlere sızan böcekler eşyalara zarar verdikleri gibi açıkta bulunan besin maddelerine bıraktıkları virüsler neticesinde insan sağlığını tehdit eder. Haşereler kan ile beslendiklerinden dolayı temizlik maddelerinden etkilenmezler. Yaşam alanlarımıza ve hayatlarımıza ciddi zararlar verebilecek olan böceklerle mücadele için mutlaka profesyonel hizmet almamız gerekir.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmamız Balat’ta, kişilere zaman sorunu yaşatmadan 7/24 hizmet vermektedir. Verilen bu hizmetle en kısa sürede tüm şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Profesyonel ekibimizin şikayetçi olunan alanda yaptığı kısa ve kapsamlı araştırma ile sorunlar tespit edilir. Böcek çeşidi ve böceğin direnci saptanarak hangi ilaçlama çeşidinin kullanılacağına karar verilir. Alanın büyüklüğü de göz önüne alınarak ilaçlama işlemine geçilir. Uygulama esnasında istenilmeyen herhangi bir canlıya kesinlikle zarar verilmez. İşlem sonrasında yapılması gerekenler ise ekip lideri tarafından sorumlu kişiye bildirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir