bayrampasa-bocek-ilaclama

Bayrampaşa böcek ilaçlama

Böcek ve fareler ekolojik döngü için oldukça gerekli canlılar olmasının yanı sıra, insanların yaşam alanlarına girdiğinde birçok sorunu da beraberinde getirir. Kişisel veya toplumsal alanlarımızı çevredeki zararlı haşere çeşitlerine karşı korumak sağlığımız, huzurumuz ve güvenliğimiz için en önemli adımdır. İlaçlama; ev, iş yeri, otel, okul, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da uygulanabilen belirli bir böcek ve fare çeşidine karşı dezenfekte işlemidir. Sonucu gayet başarılı olan bu uygulamanın devamında uzun bir süre yaşam alanlarınız içinde herhangi böcek veya fare çeşidi görülmez.

Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi; bit, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlike yaratan tüm canlılara karşı, yıllardan beri kaliteli hizmet anlayışıyla mücadele vermektedir.

Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi olarak en çok fare ve böcek şikayeti aldığımız semtler başlıca şu şekildedir; Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmet Paşa, Kartaltepe, Kocatepe, Muratpaşa, Ortamahalle, Terazidere, Vatan, Yenidoğan ve Yıldırım mahalleleridir. Uzman ilaçlama ekibimizin şikayetçi olunan uygulamasına geçilir. Firma seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasında en önemlisi ise firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi 7/24 gerek ilaçlama ekibi gerekse müşteri hizmetleri ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde faaliyetini sürdürmektedir. Uygulamalarımız İstanbul’un tüm bölgelerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir