bocek-ilaclama-sirketleri

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böceklerin görüldüğü tüm alanlar dezenfekte edilerek gerekli böcek ilaçlama çalışmalarına başlanmalıdır. Aksi durumlarda mücadelesi zor olan böcekler yaşam standartlarımızı olumsuz olarak etkileyecektir. Eyüp böcek ilaçlama servisi olarak tüm haşere sorunlarınıza karşı profesyonel hizmet sağlamaktayız. İlaçlama personellerimiz ilaçlama randevusu alınan alana en kısa sürede ulaşarak böceklerle mücadele de 100% başarı sağlamaktadır. Böcek ilaçlama şirketleri arasında şubelerimiz daima yerini korumaktadır.

Böcek İlaçlama Hizmeti Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar;

  • Firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve belgeli olması
  • Böcek ilaçlarının Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülmesi
  • Profesyonel bir kadronun hizmet sağlaması
  • Böcek türlerine göre ilaçlama uygulamalarının tespit edilmesi
  • Ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet sağlanması
  • Güvenilir ve kaliteli hizmet sunulması
  • Gün boyu profesyonel hizmet sunulmalıdır.

Eyüp ilaçlama servisimiz kurulduğu günden beri kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından ödün vermeden görev başındadır. İlaçlama sektöründe gereken tüm özellikleri ve şartları kurumsal bünyesinde barındıran firmamız gün boyu hizmetinizdedir.

Zararlı Böcekler;

  • Tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği Amerikan hamam böceği, karafatma, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, mobilya böceği
  • Mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, çekirge, güve, eşek arısı, mayt, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, ağaç böceği

Böcek ilaçlama şirketleri arasında üzerinde düşen sorumluluğu daima yerine getiren firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Humma, tifüs, dizanteri, veba, verem, sıtma gibi hastalıkların mikrobunu taşıyan böcekler çoğu kişinin ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmalarına neden olmuştur. Böceklerin etrafınızda dolaşarak yer edinmesine fırsat tanımadan böcekler ile mücadele aşamasında gereken tedbirleri almalısınız. İletişim numaralarımızdan Müşteri temsilcilerimize istediğiniz gün ve saatler içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir