bocek-ilaclama

Böceklerin Zararları ve İlaçlama

 

Böceklerin oluşum süreçleri kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Yumurta bırakarak çoğalan böcekler etrafımızda hızla yayılırlar. Yumurtalarını gelişi güzel birçok alan içerisine bırakan böcekler kısa sürede binlerce sayıya ulaşırlar. Böcek ilaçlama uygulamaları sayesinde bu canlılara karşı önlem alınır. Özellikle yuva oluşturuş böceklerin yerinin tespit edilerek profesyonel ilaçlama firmaları tarafından ilaçlaması gerekir. Aksi durumlarda yuvalarından çıkan böcekler etrafa yayılarak büyük sorunların yaşamasına neden olurlar. Böceklerin insanlar üzerindeki zararı büyüktür. Çeşitli sağlık sorunlarına ve maddi kayıplara neden olan haşereler dünya üzerinde iki milyon türe sahiptir.

Eyüp böcek ilaçlama servisi olarak ilaçlama uygulamalarımızı tüm böcek türleri üzerinde başarı ile gerçekleştirmekteyiz.Böceklerle mücadele de uzman ekibimiz görev almaktadır.

En Çok Görülen Böcek Türleri;

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, mayt, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, halı böceği, uyuz böceği, akar, kırkayak, mobilya böceği

Böceklerin Zararları

Böcekler eşyalarımızın, ekinlerimizin, çiçeklerimizin ve sağlığımızın zarar görmesine neden olan canlılardır. Böceklerin vermiş olduğu zararlar türlerine ve beslenme şekillerine göre ayrılmaktadır.

Cilt hastalıkları, veba, alerjik hastalıklar, sıtma, verem, humma, tifüs, dizanteri, astım, hepatit virüsü, gıda zehirlenmeleri gibi birçok rahatsızlığı böcekler neden olabilmektedir. Böcek ilaçlama tekniklerimiz dezenfekte işlemini de sağlayarak olası mikrop ve virüslerden etrafınızı arındırır.

Böcek ilaçlaması ve profesyonel destek almak için ilaçlama ekiplerimize günün 24 saati haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Ekonomik böcek ilaçlama fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz daima yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir