ev-ilaclama

Ev İlaçlama

Anatomik yapılarından dolayı böcekler ve fareler her alana kolayca geçiş sağlayabilirler. Evlere de kolayca geçiş sağlayan böcekler, ancak ev ilaçlama hizmeti alınarak bu alandan uzaklaştırılabilir Zararlı canlılar, kısa sürede üremektedir. Dolayısıyla eve giren haşere ve kemirgen, kısa süre içerisinde bu alanı istila edecektir. Böcek ilaçlama firmalarından kapsamlı hizmet alındığı takdirde, böceklerden kurtulmak mümkündür.

Eyüp ev ilaçlama servislerimiz, uzman personelleri ve kaliteli ekipmanları ile birçok evde kapsamlı ilaçlama hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz yalnızca Eyüp ilçelerini kapsamamaktadır. Hizmetlerimiz, İstanbul genelinde sürdürülmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılır. Kaliteli haşere ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, villa, konut, bina ve apartman ilaçlaması da yapmaktadır. Fare ilaçlama hizmeti de vererek, halkımıza sağlıklı alanlar oluşturmak adına 7/24 işlem yapmaktayız.

Kontrol Altına Alınan Haşere ve Fareler

Kalorifer böceği, sinek, sivrisinek, tahtakurdu, güve, tatarcık, çekirge, yılan, kırkayak, lağım faresi, kulağakaçan böceği, uyuz böceği, halı böceği, fındık faresi, akar, tahtakurusu, çatı faresi, mayt, Alman hamam böceği, gümüş böceği, pire, karafatma, sıçan, Amerikan hamam böceği, kertenkele, bit, kakalak, örümcek, çıyan, kör fare, karınca, mite, yaban arısı, teşbih böceği, akrep, hamam böceği, salyangoz, kene, ev faresi, eşek arısı, pamuk faresi.

Sinirsel yapılarından dolayı böceklerin ve farelerin kontrol altına alınması profesyonellik gerektirmektedir. Her ilaç, her haşere türü üzerinde etki sağlamayabilir. Zira çok sayıda haşere ve fare türü bulunmaktadır. Bunların sinirsel yapıları farklılık göstermektedir. Personellerimiz, haşere ve fare türüne özgün yöntemler ve teknikler kullanmaktadır.

Kontrol Teknikleri

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları

Haşereler Eve Nasıl Girer?

Haşereler evlere, çeşitli yollarla girebilmektedir. Açıkta buldukları camlardan ve kapılardan evlerimize girebilirler. Aynı zamanda, dışarıda satılan eşyalar, evcil hayvanlarımız aracılığı ile de evimize geçiş sağlayabilirler. Tuvalet, su ve kalorifer boruları böceklerin eve geçiş sağlama yollarından birisidir.

Ev ilaçlama işlemlerimizle, evlerinizi dezenfekte edebilir ve sağlığınızı bozabilecek olan böceklerden kurtulabilirsiniz.Ekonomik ev ilaçlama hizmetimiz ile daima sizlerin işini kolaylaştırmaktayız. Bütçenizi sarsmadan sunduğumuz fırsatlardan 7/24 yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir