ev-ve-cati-faresi-ilaclama

Ev ve çatı faresi ilaçlama

Siyah ve kahverengi renkli, boyları yaklaşık 40 cm’ye varan, büyük gözlere ve kulaklara sahip olan ev ve çatı faresinin kuyruğu vücudundan ve kafasından daha büyüktür. Lağım faresinden daha küçük ve ince olan bu canlı omurgalı hayvanlardan olup, kemirgenler sınıfındandır. Eyüp böcek ilaçlama firması kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile yaşam alanlarınıza saldırıda bulunan diğer böcek ve fare türlerine karşı olduğu gibi ev ve çatı faresi ilaçlama uygulamasıda vermektedir.
Ev ve çatı faresi hem etçil hem de otçuldur. İnsanların besinlerini tükettiği gibi ölü veya canlı böcekleri de yer. Aynı zamanda tahıl, meyve, yemiş ve sebze tüketir. Senede 4 veya 6 defa doğum yapabilen bu canlı her doğumunda 6, 8 adet yavru dünyaya getirir. 1 yıl içinde ise ortalama olarak 40 adet ev ve çatı faresi doğurmuş olur. Olağanüstü şekilde üreyen ev ve çatı faresi ile kişisel alanlarınız içinde karşılaştıınızda sağlığınız adına kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Farelerden kurtulma yolları, profesyonel firmalardan alınacak olan fare ilaçlama uygulamaları ile sağlanır. Ev ve çatı farelerinin kuyrukları vücutlarından daha büyüktür. Genellikle duvardaki boşluklardan, ağaçlardan ve saçaklardan kişisel veya toplumsal alanlara sızar. Özellikle yaz aylarında kapı ve pencere girişlerindeki ağaçlar budanlamalıdır. Keskin ve güçlü dişlere sahip olduğu için yaşam alanları içinde birçok maddi ve manevi olumsuzluğa neden olabilir. Evlerdeki mobilya, mutfak dolabı ve ev tekstil gibi ürünleri kemirir. İnsanlarla teması sonucunda ise birçok bulaşıcı, kalıcı ve hatta ölümcül hastalığa sebep olur. Kemiksiz bir hayvan olduğu için elastik bir vücut yapısına sahiptir ve istediği her alana rahatlıkla girip çıkabilir.
Eyüp böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer canlıların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibimizin ilaçlama yapılacak olan alana gelip, alan büyükküğünü ve farenin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından ev ve çatı faresi ilaçlama uygulamasına geçilir.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde fare sorunu yaşıyorsanız, Eyüp böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden ev ve çatı faresi ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir