evdeki-boceklerle-mucadele-yollari

Evdeki Böceklerle Mücadele Yolları

Evdeki böceklerle mücadele yolları herkesin merak ettiği konulardan biridir. Evdeki haşerelerle mücadele öncelikle yapmamız gereken işlem hijyen koşullarını sağlamanızdır. Yeşil alanların azalması ile artık evlere çok farklı haşereler girmektedir. Daha önce sokaklarda dahi görmediğimiz türler, salonumuzda, mutfağımızda hatta yatak odamızda dahi olabilmektedir. Bunun temel sebebi ise, yaygın kentleşme ve yeşil alanların azalmasıdır. Evdeki haşerelerden kurtulmak ve haşerelerle mücadele etmede 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Eyüp Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

Evdeki Haşereler Nasıl Yok Edilir?

Evdeki haşereler nasıl yok edilir sorusunu cevaplandırmadan önce, evimizde en sık karşılaştığımız haşereleri sıralayalım; Kertenkele, karınca, hamam böceği, kalorifer böceği, danaburnu, tahtakurusu, fare, sinek, gümüş böceği, tespih böceği, halı böceği, kakalak gibidir. Bu haşerelerden en kesin kurtulma yolu ve en etkin koruma sağlayan çözüm tabi ki böcek ilaçlama yaptırmaktır. Bu sayede en garantili şekilde tüm haşere şikâyetlerinizden kurtulabilir, oldukça uzun süre koruma sağlayabilirsiniz.

  • İlaçlamaya ek olarak ise birkaç yol ve yöntemle çözümler aranabilir. Pencerelere sineklik taktırmak gibi. Bu sayede özellikle alt katlarda oturan ailelerin evlerine haşere girişi az da olsa azalmaktadır.
  • Haşereler çok değişik yerlerden gelmektedirler. Bu nedenle kapı altlarına, gider borularına da dikkat etmek gerekir. Haşerelerin bu yollardan evimize girmelerine engel olunmalıdır.
  • Kimse bilmese de ayakkabılarla evin içinde dolaşmak oldukça tehlikelidir. Sadece çamur, kum gibi şeylerin eve taşınmasına neden olmaz, tüm böcek yumurtalarının da evimize girmesine neden olur. Bu yumurtalar kısa süre içinde büyür ve haşere olarak karşımıza çıkar.

Eyüp İlaçlama firmamız, sadece evinizdeki değil açık ya da kapalı her mekândaki haşere faaliyetlerini en garantili şekilde yok etmektedir. Bu nedenle de Eyüp’te herkesin en çok tercih ettiği ilaçlama firması olarak yıllardan beri sizlere hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimizi her zaman arayabilirsiniz.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı unsurlar belirleyici olur. Kendimizi en rahat hissettiğimiz evlerimizde sağlık koşullarını sağlamak ve haşereleri yok etmek için uygulanan ev ilaçlama işleminde fiyatlar belirlenirken şu unsurlar belirleyici olur;

  • Haşerelerin yayılma oranı
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi

Bir önceki yazımız olan Hamam Böceğinin Zararları Var Mı ? başlıklı makalemizde hamam böceği ilaçlaması, Hamam böceğinin zararları var mı ve ilaçlama Eyüp hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir