Eyüp Fare İlaçlama

Sıçangiller grubuna dahil edilen; sıçandan küçük, uzun bıyıklı ve uzun çıplak kulaklı, sivri çeneli bir memeli türü olan fare, pek çok tür ve ebatla karşımıza çıkmaktadır. Çok hızlı hareket eden, bu nedenle de yakalanması zor haşerelerdir. Bu nedenle, eve fare girmesi durumunda verilen bireysel mücadeleler genelde başarısızlıkla sonuçlanır. Eyüp fare ilaçlama konusunda  en bilindik yöntemlerden olan fare kapanı, kokulu ve kokusuz ilaçlar, doğal yöntemler ve fare zehri gibi fare ilaçlama yöntemlerinden faydalanılmaktadır. Ancak farelerin doğasını ve fiziksel özelliklerini bilmeden atılan her adım sizin zararınıza olacağı gibi, fareyi huzursuz ederek daha tehlikeli sonuçlara sebebiyet verebilirsiniz. Bu nedenle fare ilaçlama servislerinden yardım almanız sizin karınıza olacaktır.

Eyüp Fare İlaçlama

Alanında uzman ilaçlama firmasıyla çalışmak; kesin ve etkili sonuç almak için atılacak en doğru adımdır. Eyüp fare ilaçlama firması olarak İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de tüm ilçelere hizmet vererek haşere probleminizi ortadan kaldırıyoruz. Farenin türüne, fiziksel özelliklerine, alandaki fare yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın büyüklüğüne göre uzman ilaçlama servisimiz tarafından belirlenen ilaçlama seçeneğiyle kesin ve etkili sonuç alarak ev ve iş yerlerinizi haşereden arındırıyoruz. Otel, bahçe, bağ, okul, iş merkezi, hastane gibi pek çok açık ve kapalı alanda faaliyetimizi sürdürerek, %100 başarıyla müşteri memnuniyetinin mutluluğunu yaşıyoruz.

Farelerin Özellikleri

  • Çevik yapıları sayesinde çok hızlı hareket ederler.
  • Çok iyi birer yüzücü ve tırmanıcı olmalarıyla bilinirler.
  • Fare ve insan genetik yapısı birbirine çok benzediği için fareler kobay olarak deneylerde kullanılır.
  • Yanaktan omuza kadar inen astarlı iki dış çene kesesine sahip olan fareler, bu keselerde yiyecek taşırlar. Keseleri temizleme ihtiyacı duydukları zaman da içine dışına çevirerek temizlerler.
  • Kesici dişleri her türlü malzemeyi aşındırmaya elverişlidir. Dişleri sürekli gelişme gösterdiği için hasar gören bölgeleri kolayca yenilenir.
  • Gebelik süresi ortalama 18-20 gün süren fareler çok hızlı üreyerek kısa sürede yayılma gösterir.
  • Bazı fare türlerinin ağırlığı 29 grama kadar çıkmaktadır.
  • İskelet sistemine sahip olmaları dolayısıyla gelişmiş bir yapıya sahiplerdir.
  • Fareler, dünyanın her yerinde yaşama uyum sağlar ve hepçildir.

Yaşam alanlarınızda fare varlığından şikayetçiyseniz 7/24 çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir