fare-ilaclama

Fare İlaçlama

Eyüp fare ilaçlama servisleri, Eyüp ilçesinde yer alan tüm semt ve mahallelere fare ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Zararlı kemirgen fare türlerine karşı uyguladığımız ilaçlama yöntemleri, daima olumlu sonuçlanmaktadır.

Farelerin bulunduğu alanlar içerisinde fare pisliğine rastlanmaktadır. Fare pisliği ortamda var olan farelerin en büyük habercisidir. Fare pislikleri siyah küçük boncuklar halinde bulunmaktadır. Genellikle mutfak ve banyo gibi alanlarda fare pislikleri görülmektedir. Fare pisliklerinin insanların yiyeceklerine ve eşyalarına temas etmesi sonucu önemli sağlık sorunları yaşanmaktadır. Mikrop ve virüs taşıyıcısı fareler veba, humma, sıtma, verem, dizanteri, tifüs gibi önemli hastalıkların virüslerini taşırlar.

Farelerin sahip olduğu bazı özellikler yaşam alanlarımızın içine ulaşmalarını kolaylaştırmaktadır. Güçlü tırnaklara sahip olan fare, bu özelliği sayesinde duvar üzerinden tırmanarak yüksek alanlara ulaşabilmektedir. Koku alma duyuları sayesinde uzakta olan bir yiyeceğin kokusunu rahatlıkla alarak erzaklara ulaşabilirler. Elastik vücut yapısına sahip olan fareler, kendilerinden küçük alanlardan kolayca geçerek yuva yapabilirler. Fare ilaçlama uygulamalarımız tüm fare türlerine karşı koruma sağlayarak yaşam alanlarımızın içine dahil olmalarını engeller. Fare oluşan alanların fare ilaçlaması uzman ilaçlama personellerimiz tarafından en kısa zamanda tamamlanır.

Eyüp fare ilaçlama firmaları arasında güvenilir hizmet sağlayan firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Fare ilaçları ve fare yemleri güvenli bir tekniklerle kullanılarak çevre ve insan sağlığını korur. Fare istasyonları içerisinde kullanılan zehirli fare yemleri sadece farelerin ulaşabileceği özel kutular içerisinde tasarlanmıştır.

İlaçlaması En Çok Yapılan Fare Türleri;

  • orman faresi
  • tarla faresi
  • ev faresi
  • lağım faresi
  • çatı faresi
  • kör fare

Firmamız hizmetlerini en yüksek kalitede sunarak 7 gün 24 saat görev başındadır. Farelerden kurtulmak için ilaçlama hizmetlerimizden destek almanız yeterli olacaktır. Fare ile mücadele de garantili çözümler sunan ilaçlama personellerimiz en ekonomik fare ilaçlama fiyatları ile daima yanınızdadır.

Acil Böcek İlaçlama firmasının fare ilaçlama hizmetleri hakkında detaylı http://www.acililaclama.com/fare-ilaclama/ sayfasına bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir