gaziosmanpasa-bocek-ilaclama

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Son yıllarda yoğun kentleşmeye bağlı olarak kalacak yer ve yem bulamayan haşereler, sıklıkla ev ve iş yerlerimize girmeye başlamıştır. Bu durumdan fazlasıyla huzursuz ve şikayetçi olan halkımız çareyi ilaçlama firmamıza ulaşmakla bulmuştur. Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama firması olarak sizlere en kaliteli ilaçlarımızla en iyi sonuçları sağlayacağımızın garantisini veriyoruz.

Uygulama yaptığımız ilaçlar, ülkemizde görebileceğiniz her haşere türüne ayrı ayrı hazırlanmaktadır. TSE ve Sağlık Bakanlığından onaylı sertifikalarımız ve belgelerimiz ile her şeyden önce sizlerin sağlığını düşünmekteyiz. İlaçlama yöntemlerimiz ise en modern ve pratik uygulamalardan oluşmaktadır. Çünkü en kaliteli ilaç bile yanlış uygulandığında çok büyük hasarlara yol açabilir. Başlıca ilaçlama yöntemlerimiz jel, sıvı, kokulu ve kokusuz ilaçlama, fare istasyonları, ulv pülverizatör gibi son teknolojik yöntemlerdir. Modern ve teknolojik olmamız pek çok müşterimizde fiyatlarımızın pahalı olabileceği ihtimalini akıllara düşürmektedir. Oysaki işlemlerimiz oldukça pratik olduğundan fiyatlarımız da oldukça ekonomiktir.

İlaçlama işlemi yaptığımız haşereler ise şöyledir:

En sık şikayet aldığımız haşereler fare türlerinin hepsi, sinek türlerinin hepsi, pire, kalorifer böceği, hamam böceği, kakalak, karafatma ve kenedir. Ayrıca sık sık gümüş böceği, sümüklü böcek, mayt ve mite, çekirge, kulağakaçan, kertenkele, güve, kurtçuk, tahtakurusu, tespih böceği şikayetleri de almaktayız. Firmamız çok daha zararlı olan ve hemen yok edilmesi gereken çıyan, kırkayak, yılan, akrep, örümcek, kirpi gibi zararlılara da en garantili yöntemlerle mücadele vermektedir.

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama pek çok il ve ilçede hizmet veren bir firma olarak böcek ilaçlama işini yapan en kurumsal firmadır. Çağrı merkezlerimiz her zaman hizmetinize açıktır. İlaçlama yöntemleri veya merak ettiğiniz haşereler için müşteri temsilcilerimizi her daim arayabilirsiniz. Eğer dilerseniz bizler de sizi arayabiliriz. Bunun için iletişim bölümümüzde bulunan ilaçlama talep formlarımızı doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir