eyup-gokturk-mahallesi-bocek-ilaclama

Eyüp Göktürk Mahallesi Böcek İlaçlama

İlaçlama uygulamalarında sunduğu garantili çözümler ve sektördeki tecrübesiyle böcek ilaçlama firmaları arasında lider olan şirketimizin Göktürk Mahallesi böcek ilaçlama servisi, her türlü haşere ve böceğin kısa sürede yok edilmesini sağlayan hizmetler sunuyor. Şirketimizin böcek ilaçlama servisleri Göktürk merkezli olarak; Nişanca, Sakarya, Silahtarağa, Topçular, Akşemsettin, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Merkez, Güzeltepe, İslambey, Karadolap, Mimarsinan, Mithatpaşa ve diğer tüm semtlerde bir telefonunuz yakınlığındadır. Böcek ilaçlama şirketleri arasında uzun yıllardır en iyiler arasında yer alan şirketimizin elemanları sertifikalı, ekiplerimizin kullandığı ilaçlarsa Dünya Sağlık Örgütü’nden onaylıdır.

Garantili İlaçlama Uygulamaları

Böcek ve farklı haşere türleri üzerine gerekli her konuda bilgi sahibi olan ilaçlama servis elemanlarımız, ilaç kullanımı da dahil birçok alanda eğitimden geçerek sertifika almış uzmanlardır. Ev ve her ölçekten işyerinin ilaçlanması konusunda tecrübe sahibi ekiplerimiz bakanlık yönergelerini harfiyen uygulayarak; sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleriyle sizlere en kaliteli hizmetleri vermektedir. Haşere ve böcek türünün kısa sürede tespitini yapan ilaçlama servisimiz mekanın fiziksel özellikleri ve insan etkileşiminin olup olmamasına göre ideal ilaçlama planlamasını yapar ve uygulamayı size zahmet vermeden, çok kısa bir zaman diliminde tamamlar.

Şirketimiz böcek ve haşere ilaçlama işlemlerinde hiçbir risk almamak ve uygulamayı en güvenilir şekilde yapmak için etkileri Dünya Sağlık Örgütü’nce incelenen ürünler kullanmaktadır. Bu ürünlerin istisnasız hepsi TSE standartlarını karşıladığı gibi, ülkemizdeki kullanım izinleri de Sağlık Bakanlığı tarafından verilmektedir. Dünya Sağlık Örgütü onaylı ve bakanlığın gerekli izinlerinin hepsine sahip olan ilaçlarla, sizlere bakanlık yönergelerine uygun yani en güvenilir ilaçlama hizmetlerini vermekteyiz.

Haşerelerden Kurtulmanın En Ekonomik Yolu

Yüklü harcamalar yaparak sonuç alamadığınız gibi, sağlığınıza da zarar veren özensiz ilaçlamalar yüzünden mağdur olmamanız için sizlere hem bakanlık yönergeleri doğrultusunda en güvenilir hem de en ekonomik hizmetleri sunuyor. Eyüp geneline, günlerce beklemenize gerek bırakmayan hızlı servis hizmetleri sunan şirketimiz 7 gün, 24 saat çalışmaktadır. En kaliteli ilaçlama hizmetlerini sunan ekibimizden randevu almak, firmamızdan fiyat teklifi istemek ve profesyonellere danışmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Eyüp Göktürk Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Gümüş böceği, sivrisinek, Alman hamam böceği, çıyan, pamuk faresi, kırkayak, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, güve, eşek arısı, kakalak, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, akrep, örümcek, lağım faresi, fındık faresi, tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, karafatma, mite-akar, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, kalorifer böceği, Kulağakaçan böceği, tatarcık, kertenkele, çatı faresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir