Hakkımızda

Hakkımızda

Sedir böcek ilaçlama, kurumsal hizmet anlayışı ve edindiği ilkelerle profesyonel hizmetin kapılarını açmaktadır. Haşere türleri hakkında gereken tüm bilgi ve tecrübeye sahip ilaçlama kadromuz alanında uzman ve sertifika sahibi kişilerdir. Sektörün gerektirdiği tüm şartları bünyesinde barındıran firmamız, birçok şubesiyle hizmetinizdedir. Kurulduğumuz günden beri Sağlık Bakanlığınca gereken onay ve belgelere sahip olan firmamız, sektörün öncü gelen kuruluşları arasında yerini korumaktadır.

İlaçlama tekniklerimiz haşere ve ilaçlama yapılacak alanların türüne bağlı olarak belirlenmiştir. Uygulamalarımızı gerçekleştirirken Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafınca onaylanan ilaçları kullanan ilaçlama personellerimiz, kısa zamanda %100 başarı sağlayan sonuçlara ulaşmaktadır.

Tüm Haşere Türleri Üzerinde Kontrol Sağlayan İlaçlama Hizmeti

Yaşam alanlarınızda karşı karşıya kaldığınız tüm haşere türleri için Sedir böcek ilaçlama servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Haşere türüne özel uygulanan ilaçlama tekniklerimiz, Ziraat mühendislerimizin kontrolü altında tutulmaktadır. İnsan ve çevre sağlığına daima dost uygulamalarımız müşterilerimizin güvenli hizmet almasını sağlamaktadır.

7 Gün 24 Saat İlaçlama Hizmeti

Şubelerimizin tümü 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Müşterilerimizin haşere sorunlarına en kısa zamanda çözüm sağlayabilmek için kesintisiz hizmet sunarak görev başındayız. Firmamız bünyesinde görev alan tüm kadromuz alanında uzman kişiler olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktadır.

Haşerelerden sağlığınızı, çevrenizi ve yaşam bölgelerinizi korumak için Sedir böcek ilaçlama servisimiz daima hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir