hamam-bocegi-ilaclama

Hamam Böceği İlaçlama

İlaçlama uygulamaları haşere türlerine karşı alınacak en etkili yöntemlerdir. Hamam böceği gibi haşere türleri insanların bulunduğu alanlar içerisinde sıkça görülmektedir. Çeşitli türlere sahip olan hamam böcekleri farklı boyut ve renklerde karşımıza çıkabilmektedir. Hamam böceği ilaçlama uygulamaları bu haşere türlerinden kurtulmanızı sağlayacak en etkili yöntemdir.

Eyüp hamam böceği ilaçlama servisi, hamam böceği görülen alanlar içerisinde ilaçlama uygulamalarını başarı ile tamamlamaktadır. Uzman ilaçlama personellerimiz en uygun ilaçlama seçeneklerini belirleyerek ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir. Buharlama, sisleme ve püskürtme ilaçlama yöntemlerimiz hamam böceklerinin yuva oluşturduğu tüm alanlara ilacın ulaşmasını sağlamaktadır. Jel ilaçlama yöntemi de hamam böceği türleri üzerinde sıkça kullanılan bir tekniktir. İlaçlama tekniklerimiz uygulama yapılacak alanın durumuna ve haşere yoğunluğuna bağlı kalınarak seçilmektedir.

Alman hamam böceği, kakalak, kalorifer böceği, karafatma, şark hamam böceği gibi türlere sahip olan bu böcekler kapalı alanlar içerisinde daha fazla görülürler. Karanlık ve kuytu köşeleri yuva oluşturmak için seçen hamam böceği, kısa sürede oldukça fazla yumurta bırakırlar. Yumurtadan çıkan hamam böcekleri yeni yavrular oluşturacaktır. Böylece kısa zamanda hamam böceği istilası yaşanabilir. Hamam böceği ilaçlama uygulamaları ile bu canlıların üremesine fırsat tanınmamalıdır.

Hamam Böceğinin Zararları

Hamam böceği insanların sağlığına ciddi zarar verebilmektedir. Hamam böceğinin neden olduğu; gıda zehirlenmeleri, mantar hastalığı, astım, hepatit virüsü, dizanteri, tifüs gibi hastalıklar tehlike oluşturmaktadır. Hamam böceği ile mücadele olası hastalık ve zararları engellemenin en etkili ve güvenilir yoludur. Hamam böceği ilaçlaması, firmamız tarafından uzman ilaçlama personellerimiz eşliğinde tamamlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı uygulamalarımız gereken tüm belge ve evraklara sahiptir.

Gün Boyu Hamam Böceği İlaçlama Hizmeti

İlaçlama hizmetlerimizin tümü 7 gün 24 saat sürmektedir. Haşere sorunuyla karşı karşıya kaldığınız andan itibaren ilaçlama servislerimizle irtibata geçebilirsiniz. İlaçlama randevusunu sizin müsait olduğunuz tarih ve saatler içerisinde belirleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir