hasere-ilaclama

Haşere İlaçlama

Haşerelerin saçtıkları zararlar son yıllarda televizyon, internet, sosyal medya üzerinden sıklıkla vurgulanmış, insanlarımız bilinçlendirilmiştir. Tıpta yaşanan ilerlemeler de pek çok hastalığın altında böceklerin yaydığı bakteri ve virüslerin olduğunu kanıtlamıştır. Bu nedenle haşere ilaçlama çalışmaları hız kazanmış, hatta çoğu ev ve iş yerinde periyodik ilaçlama düzenine geçilmiştir.

Haşereler bizlere çok farklı hastalıklar yaymaktadır. Öncelikle türedikleri yerler lağım ve kanalizasyon boruları, insan ve hayvan dışkılarının fazlaca olduğu yerler, nemli ve rutubetli mekanlardan oluşmaktadır. Bu nedenle de zaten kendilerine fazlasıyla bulaştırdıkları virüs ve bakterileri, nemli ve rutubetli ortamların etkisiyle çok daha fazla çoğaltırlar. Evlerimize girdiklerinde de gezindikleri her yere bu bakterilerden bırakırlar. Özellikle emekleyen bebekleri olanlar için bu durum çok daha fazla tehlike saçmaktadır.

Haşerelerin bizlere bulaştırdığı hastalıklar şöyledir. Temelinde virüs ve bakteri olan her hastalığı bulaştırabilirler. Ayrıca ateşli hastalıklar, tifo, cilt ve deri hastalıkları, bedensel zehirlenme ve gıda zehirlenmesi, alerji, kızarıklık, iltihap, kaşıntı, deri döküntüsü gibi çok farklı hastalığa neden olmaktadırlar. Bu nedenle de onlarla bireysel bir şekilde mücadele etmek boşuna bir uğraştır. Çünkü bir tane haşere bile onlarca yumurtayı ardında bırakabilir. Yumurtalar 1-4 hafta arasında onlarca aynı türden haşere olarak evimizde veya iş yerlerimizde boy gösterebilir. Bu döngü her defasında daha fazla haşerenin oluşmasını sağlar. Bu durumda yapacağınız tek şey, sizlere kaliteli hizmet sunan bir böcek ilaçlama servisi ile anlaşmaktır.

Eyüp Böcek İlaçlama servisimiz tüm haşereler üzerinde özel hazırlanmış ilaçlar ve pratik yöntemlerle her zaman hizmetinizdedir. İletişim numaralarımız ve müşteri temsilcilerimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir