istanbul-bocek-ilaclama

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz, böceklerin oluşum süreçlerinde profesyonel haşere hizmeti sunmaktadır. Bireysel uygulama ve müdahaleler sonuç sağlamamaktadır. Çünkü böcek ilaçlama uygulamaları önemli tekniklerden oluşmakta olup uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Oldukça fazla türe sahip olan böcek ve fareler önlem alınmadığı vakit hızla çoğalan canlılardır. İstanbul böcek ilaçlama servisi olarak İstanbul’da oluşan tüm haşere ve fare sorunları ile ilgilenmekteyiz. İstanbul’da böcek ilaçlama hizmetimiz tüm ilçe ve semtleri kapsamaktadır. Anadolu yakasında başta Kadıköy böcek ilaçlama şubemiz olmak üzere her semt ve ilçede ilaçlama şube ve servislerimiz bulunmaktadır.

Araçlı ekiplerimiz haşere şikayeti alınan alana en kısa sürede ulaşarak test kontrol işlemlerini gerçekleştirmektedir. Öncelikle ortamda var olan haşere türü tespit edilir. Uzman ilaçlama personellerimiz, belirlemiş oldukları haşerenin türüne göre ilaç ve ilaçlama yöntemini seçerler. Böylece en kısa sürede haşereler bulundukları alandan arınırlar.

Haşerelere Karşı Mücadele ve Yöntemlerimiz Nelerdir?

Haşerelere karşı mücadele ve yöntemlerimiz nelerdir? Haşere ve kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda ilaçlama şirketimiz hizmet vermektedir. Kısa Zamanda Etki Sağlayan İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Buharlama ilaçlama yöntemi
  • Püskürtme ilaçlama yöntemi
  • Sisleme ilaçlama yöntemi
  • Jel ilaçlama yöntemi
  • Fare istasyonları

İlaçlama yöntemlerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. İlaçlama şubelerimiz tümü kalitesiz ve korsan uygulamaların karşısında yer almaktadır. İlaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirdiğimiz ürünler TSE onayına sahiptir. Fare gibi zararlı kemirgenlerin güvenli yöntemlerle yakalanması oldukça önemlidir. Tüm uygulama ve yöntemlerimiz için sitemizin web sayfasını inceleyebilirsiniz. Fare zeki bir kemirgen olup basit tuzak ve kalitesiz ilaçlarla asla etkisiz hale dönüşmez. İstanbul böcek ilaçlama firması ekiplerimiz fareleri yakalamak için özel istasyonlar kullanmaktadır. Uzman ilaçlama tekniklerimiz sayesinde haşerelerden kurtulmak oldukça kolaydır.

En Çok Görülen Böcek Ve Fareler;

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kertenkele, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi karafatma, kene, pire, tahtakurdu, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, bit, kırkayak, akar, lağım faresi, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir