kagithane-bocek-ilaclama

Kağıthane Böcek İlaçlama

Çeşitli zararlara ve salgın hastalıklara neden olan haşereler, yaşam alanlarımızda zaman zaman görülmektedir. Yaz aylarında yoğun olarak görülen bu canlılar, yaşam kalitemizi olumsuz olarak etkilerler. Böceklerin bulunduğu alanlar sağlıksızdır. Özellikle astım hastası ve bağışıklık sistemi düşük olan kişiler, böceklerin neden olduğu hastalıklara doğrudan maruz kalırlar.

Haşerelerin Neden Olduğu Sağlık Sorunları

Veba, sıtma, verem, astım, humma, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, dizanteri ve tifüs gibi hastalıklara haşerelerin gezindiği ortama bıraktığı mikroorganizmalar neden olabilmektedir.

İstanbul Kağıthane böcek ilaçlama servisimiz böcek ve fare türlerinden korunmanız için her zaman yanınızdadır. Uzman ekiplerimiz ve kaliteli uygulamalarımız müşterilerimizin yüzünü daima güldürmektedir. Çevre ve insan sağlığını koruyan ilaçlama tekniklerimiz kısa sürede sonuca ulaşır. Sağlık Bakanlığı’nın onayıyla güvenilir hizmetin kapılarını açıyoruz!

Hangi Alanlarda İlaçlama Yapılır?

İlaçlama yöntemleri alanında uzman ilaçlama firmaları tarafından uygulandığı takdirde açık ve kapalı tüm alanlarda uygulanabilir. Haşerelerin yuva oluşturduğu her alan ilacın ulaşacağı miktarda ilaçlanmalıdır. Aksi uygulamalarda başarıya ulaşmak mümkün değildir.

Kağıthane böcek ilaçlama ekiplerimiz haşere ve farelerin bulunduğu her alana ulaşarak ilacın temas etmesini sağlar. Profesyonel ilaçlama tekniklerimiz TSE onaylı ilaçlarla uygulanmaktadır.

Böcek ilaçlama Kağıthane hizmetimiz; Güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, karınca, salyangoz, çekirge, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı gibi zararlı canlıları kontrol altına almaktadır.

Yılın her mevsimi yaşam alanlarınızı yuva edinen haşerelerden kurtulmak için ilaçlama servislerimize ulaşabilirsiniz. Haşere ile mücadele de 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir