Kakalak böceği ilaçlama

Kakalak böceği ilaçlama

Eyüp böcek ilaçlama olarak yıllardan beri vermiş olduğumuz en hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet anlayışımızla yaşam alanlarınıza giren her türlü haşere ile mücadele etmekteyiz. Kakalak böcek ilaçlalama uygulaması da bu hizmetlerimiz arasındadır. Kakalak böcekleri hamam böceğinin bir türüdür ve biyolojik olarak dünya üzerinde en fazla üreme yapan haşereler arasındadır. Bir dişi yılda 30.000 adet yumurta meydana getirir.

Kakalak böceği ilaçlama servisi

Kakalak böcekleri pis ortamlarda barındığından ötürü vücutlarında oldukça fazla virüs ve mikrop taşır. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde ise bu virüsleri salya ve dışkı yoluyla açıkta bulunan besinlerin üzerine bulaştırır. Bu bulaşma sonucu kişilerde birçok kalıcı ve bulaşıcı hastalık görülebilir. Bunlar; dizanteri, astım, verem, gıda zehirlenmesi, antrax, pnomoni, hepatit, mantar ve alerjik reaksiyonlardır. Bunlar ölümcül sonuçlara da neden olabilir. Kakalak böcekleri genellikle sıcak ve nemli bölgelerde yaşar. Evlerde ise mutfak, banyoları tercih eder. Yaşam alanlarında tamir olmayan kanalizasyon ve su boruları, duvar ve parke çatlakları, kırık, çıkıklar kakalak böcekleri için uygun barınma alanlarıdır. Günde ortalama 20 saat yuvasından çıkmadan uyur. Zor yaşam koşullarına karşı ise oldukça dayanıklıdır. 30 gün boyunca aç ve susuz kalabildiği gibi, kafası koptuğunda ise 1 hafta yaşamını sürdürür. Kakalak böcekleri dünya üzerinde evrim geçirmemiş nadir canlılardan biridir.

Eyüp böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahibiz. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Alanında deneyimli, uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak ortamın büyüklüğünü ve böceğin direncini tespit ettikten sonra kakalak böceği ilaçlama işlemine geçilir. Kakalak böceği ilaçlama sonrasında alanda uzun bir süre kakalak böceği türüyle karşılaşmanız olası değildir.

Sizde ev, iş yeri, otel, okul, hastane ve fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda da kakalak böceğinden şikayetçiyseniz Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamızı arayarak 7/24 faaliyet gösteren müşteri hizmetlerimizden kakalak böceği ilaçlaması hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz. Diğer böcek türlerinde olduğu gibi kakalak böceği ilaçlama uygulamasında da önemli olan ilaçlamanın düzenli periyotlar halinde tekrarlanmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir