kalorifer-bocegi-ilaclama

Kalorifer Böceği İlaçlama

Bakteri yuvalarında yaşayan ve insanlara çeşitli hastalıklar bulaştıran kalorifer böceği, firmamız ve uzman personellerimiz tarafından güvenilir şekilde kontrol altına alınmaktadır. Tarafımızca, TSE onaylı ilaçlarla yapıla kalorifer böceği ilaçlama işlemleri, tamamen insan sağlığına uygun koşullarda gerçekleştirilmektedir. Uygulamalarda, en kaliteli kalorifer böceği ilacı kullanılmaktadır. Hiçbir yan etkisi bulunmayan ilaçlarımız, eşyalarınıza da zarar vermez.

Eyüp’te uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamız, ilçe halkı tarafından en çok tercih edilen firmadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet politikası ile İstanbul genelinde kalorifer böceği ilaçlama hizmeti verilmektedir.

Kaliteli ve Garantili Hizmetlerimiz

Uzmanlarımız, alanında eğitimli ve profesyonel kişilerdir. Haşere türleri ve ilaçlama teknikleri hakkında, İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü özel eğitimlerden geçmektedirler. Personellerimiz, yaşam alanlarında profesyonelce işlem yapmaktadır. Kalorifer böceğinin yaşam alanlarına giriş noktasını tespit ettikten sonra, yumurtalarını ve yuvasını kapsamlı olarak ilaçlamaktadır. İlaçlarımız en kaliteli ekipmanlarla birlikte kullanılmakta, en dar alanlarda bile haşerelere ve yumurtalarına nüfuz edecek şekilde uygulanmaktadır. İşlemlerde, uygulama yapılan alana göre jel ve sıvı ilaçlar kullanılabilir.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Kalorifer böceği çok hızlı üreyen bir böcek türüdür. Kısa sürede içerisinde üremekte ve her üremesinde yüzlerce yumurta üretmektedir. Kısa sürede ürediği için girdiği bir alanı, kısa sürede işgal edebilir. Bu yüzden kalorifer böceği ilaçlama hizmeti almak geciktirilmemeli, en kısa sürede yetkili firmalardan hizmet talep edilmelidir. Şirketimiz bu hizmeti, birçok alanda 7/24 gerçekleştirmektedir.

Kalorifer Böceği İlaçlaması Hangi Dönemde Yapılmaktadır?

İlaçlama servislerimiz, yılın her döneminde kalorifer böceği ile mücadele etmektedir. Zira bu haşere türü, -32 derece soğuğa bile dayanmaktadır. Soğuk hava şartlarında bile yaşamını devam ettirmektedir. Ancak çoğu zaman soğuk havalarda, yuvalarına çekilmektedirler. Yaz aylarında, insanlara daha çok rahatsızlık verebilmektedirler. Kalorifer böceğinden kurtulmak için şirketimize başvuran kişi sayısı, yaz aylarında daha da sıklaşmaktadır.

Yılın her dönemi ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, bu hizmeti ekonomik olarak gerçekleştirmektedir. Müşteri temsilcilerimizden 7/24 hizmet talep edebilirsiniz. Size en yakın olan servisimiz, en kısa süre içerisinde yönlendirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir