kalorifer-bocegi-ilaclama

Kalorifer Böceği Nasıl Yok Edilir ?

Böceklerin sağlığımız üzerindeki olumsuz etkisi gün geçtikçe anlaşılmaya başlanmış, bu yönde pek çok çalışma ve araştırma yapılmıştır. Yapılan çalışmaların sonucu defalarca iletişim organlarında yayınlanmış, halk üzerinde bilinç yaratılmıştır.

En çok şikayet edilen haşere türü ülkemizde de başta olmak üzere kalorifer böcekleridir. Bu haşereler çok fazla sayıda yumurta bıraktığı için onlarla basit yöntemler kullanarak başa çıkmak çoğu zaman imkansız hale gelmiştir. Apartmanların bodrum katlarında, giriş kapılarında, merdivenler ve ortak kullanım alanlarında çoğu zaman hareketsiz dururken veya ters dönmüş şekilde görebildiğimiz gibi, hızlı hızlı kaçarken de görebiliriz.  Peki bu haşereden kurtulmak imkansız mı? Elbette değil!

Kalorifer böceği ile mücadele verirken dikkat edilmesi gereken nokta, bu haşerenin evinizde ne kadar yumurta bıraktığıdır. Bu yumurtalar gözle görülmemekle birlikte, ne zaman ve evinizin hangi köşesinde tekrar türeyeceklerini de bilemezsiniz. Bu nedenle siz kurtuldum diye sevinirken 2 veya 4 hafta içinde yeniden onlarca sayıdaki kalorifer böcekleri sizi ziyarete gelecektir.

Peki Ne Yapmalı?

Herhangi bir mekanda kalorifer böceği gördüyseniz onu öldürmeden hemen evinizden çıkarmaya çalışın. Gezindiği yerlerde fazlasıyla mikrop, bakteri bıraktığı için evinizde her ihtimale karşı temizleyicilerle temizlik yapın. Daha sonra size en iyi kalitede hizmet verecek olan ilaçlama firması ile anlaşmalı, şikayetinizi anlatmalı ve hemen ilaçlama hizmeti almalısınız. Eyüp Böcek İlaçlama firması sizlere kalorifer böceği nasıl yok edilir ve onlarla nasıl başa çıkılır sorularına en garantili ilaçlama şirketi olarak hizmet sunmaktadır. Kalorifer böceği ilaçlama işlemleriniz için ve böceklerle ilgili merak ettikleriniz için çağrı merkezlerimiz vasıtasıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir