eyup-mimar-sinan-bocek-ilaclama

Eyüp Mimar Sinan Böcek İlaçlama

Haşere ilaçlama hizmeti veren firmalar arasında, en köklü kuruluş olan Mimar Sinan böcek ilaçlama servisimiz; ilaçlama uygulamasında bulunduğu İstanbul, Kocaeli ve İzmir bölgelerinde en iyi ilaçlama firması kabul edilmektedir. Evlerde görülen böceklerin ve diğer haşere istilalarının insan sağlığı üzerindeki tehlikeli etkilerinin bilincinde olan firmamız; ilaçlama hizmeti sunduğu alanlarda insan sağlığını ön planda tutarak hizmet vermektedir. İlaçlama konusunda uzman ve özel tekniklerle çalışan ilaçlama servisimiz; hizmet verdiği danışanlarına haşereleri ortadan kaldırma sürecinde tam destek sağlamakta olup; haşereler evden tam anlamıyla uzaklaştırılıncaya kadar irtibatta kalmaktadır. İlk işlemden sonra yeniden haşere görülmesi halinde, ücretsiz olarak ikinci bir ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Mimar Sinan Böcek İlaçlama Servisi

İlaçlama sektöründeki 30 yılı dolduran firmamızın en çok ilaçlama faaliyetinde bulunduğu haşere türleri; akrep, fare, çıyan, karafatma, hamam böceği, gümüşçün ve kalorifer böceği gibi zararlılardır. İnsan sağlığını tehdit edecek mikrop ve bakterileri evlere taşıyan bu canlıların ortadan kaldırılması bir zorunluluktur. Bu amaca hizmet eden Eyüp Mimar Sinan Mahallesi böcek ilaçlama firmamız; insan sağlığı ve müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak alıp, insan yaşam alanlarında bulunan böcek ve haşere zararlılarını uzaklaştırmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Bu uğurda 7 gün 24 saat çalışan uzman ilaçlama ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz danışanlarının yardımına koşmaktadır.

Böcek ve Haşere İlaçlama Yöntemleri

Haşere türlerinin her biri farklı bir yapıya ve davranış biçimine sahiptir. Bazıları insan kanıyla beslenirken bazıları pislikle ve çöple beslenir. Bu nedenle her birinin analizini çok iyi yapmak, direnç gösterdikleri konuları ve zaaflarını tespit etmek çok önemlidir. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren ve haşere türlerine özel olarak ilaçlama yöntemi tasarlayan Mimar Sinan böcek ilaçlama şirketi; alanında en iyi uzman ilaçlama firması olarak anılmaktadır. En çok kullanılan ilaçlama yöntemlerimizi şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Jel İlaçlama: Daha çok kalorifer böceği ve hamam böceği için öldürücü etkiye sahip olan bu ilaçlama yöntemi; jel ilacı küçük porsiyonlar haline getirerek uygulayan bir ilaç makinesi yardımıyla uygulanmaktadır. Kokusuzdur ve ilaçlama esnasında evden çıkılmayı gerektirmez.
  • Sıvı İlaçlama: Çoğunlukla böcek ve böceğimsiler için kullanılır. Şirket, okul, yurt gibi büyük alanlarda ya da istilanın yoğun olduğu evlerde tercih edilir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekli vardır.
  • Fare İstasyonu: Fare zehrini evcil hayvan ya da küçük çocukların yemesini engellemek adına uygulanan, gelişmiş bir yöntemdir. Genelde farelerin yaşadığı alanlara bırakılır.

İlaçlama yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve böcek ilaçlama fiyatları hakkında bilgi edinmez için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir