park-ve-bahce-ilaclama

Park ve Bahçe İlaçlaması

İlaçlama işlemleri gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte pek çok noktada oldukça hızlı ve modern bir şekilde uygulanmaya başlanmıştır. Eskiden sadece evlerde ve sokak aralarında yapılan ilaçlama işlemleri artık hemen her noktada uygulanabilir olmuştur. Bu uygulamalar arasında da ilaçlama servisimiz alanında en çok noktaya uygulama yapabilme ekipmanına ve iznine sahip olan ilaçlama firmasıyız. Firmamız;

Ev, iş yeri, iş merkezi, fabrika, okul, üniversite kampüsü, otoyol, havaalanı, otogar, yeme içme işletmeleri, depolar, alışveriş merkezleri, apartmanların sadece bodrum veya çatı katı, evlerin sadece bir bölümü, özel araçlar, park ve bahçeler gibi hemen her noktada ilaçlama işlemi yapmaktayız.

Park ve Bahçelerin İlaçlanmasının Önemi

Park ve bahçeler, haşerelerin yem bulabilme ve hayatlarını sürdürebilmeleri için oldukça elverişli alanlardır. Evlerimize de genellikle park ve bahçeler üzerinden giriş yapmaktadırlar. Park ve bahçelerde özellikle hamam ve kalorifer böcekleri, kertenkele, pire, fare ve sinek türleri, kulağakaçan bol miktarda bulunur. Bu nedenle park ve bahçe ilaçlaması evlerimizde yaşadığımız haşerelenme sorununu büyük miktarda azaltacaktır. Üstelik firmamız ağaçlara, ekili dikili alanlara, toprağa ve çiçeklere asla zarar vermeyen ilaçlar ile hizmet vermektedir.

Eyüp Böcek İlaçlama firması sunduğu en garantili ve nitelikli hizmetlerle böcek ilaçlama şirketleri içinde en kurumsal ve en çok tercih edilen firma olarak hizmet sunmaktadır. Bizlerden ilaçlama hizmeti almak için çağrı merkezlerimizi dilediğiniz zaman arayabilir, merak ettiklerinizi veya danışmak istediklerinizi bize her zaman sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir