sisli-bocek-ilaclama

Şişli Böcek İlaçlama

İlçemiz son on yıldır çok hızlı bir kentleşme ve gelişme göstererek en fazla kentleşen ve çağı yakalayan ilçelerden biri olmuştur. Bu durum, olumlu yanlarının yanı sıra yeşil alanların daralması gibi olumsuz bazı sonuçlara da sebep olmuştur. Haşereler yem bulma umuduyla sık sık ev ve iş yerlerine girmeye başlayarak halkımızın huzurunu kaçırmaya başlamıştır.

İlaçlama yöntemlerimiz en kaliteli ilaçlarla hazırlanmaktadır. Tüm haşerelere karşı tek ilaç ve tek yöntemle değil, özel hazırlanan ilaçlar ve yöntemlerle karşı koymaktayız. En sık başvurulan ilaçlama yöntemleri jel ilaçlama ve fare istasyonlarıdır. Ayrıca sıvı ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama da haşere türüne ve yoğunluğuna göre sıklıkla uyguladığımız işlemlerdir.

Firmamızın ilaçlama işlemi yaptığı haşere türleri,

  • Oldukça zararlı haşereler; akrep, yılan, çıyan, örümcek, kırkayak gibi.
  • Çok sık şikayet edinilen haşereler; sinek türleri, fare türleri, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, kakalak, kertenkele, sümüklü böcek, karafatma, karınca gibi.
  • Daha az şikayet edinilen haşereler; uyuz böceği, balık böceği, top böceği, çekirge, güve, tespih böceği, arı, kulağakaçan, danaburnu, mayt gibi…

Şişli Böcek İlaçlama servisimiz,

  • TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla,
  • Deneyimli ve alanında eğitimli kadrosuyla,
  • 7/24 hizmet veren çağrı merkezleriyle,
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan tüm birimleriyle, alanında en kurumsal firma olarak tüm haşerelere karşı en çok başvurulan ilaçlama firmasıdır.

Çağrı merkezlerimiz haftanın her günü, her anı açıktır. İlaçlama işlemlerimiz siz ne zaman müsait olursanız yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir