tespih-bocegi

Tespih Böceği

Bu haşere genellikle kurak bölgelerde olduğu gibi nemli yerlerde de yaşamaya elverişlidir. Hatta tespih böceği suyun içinde de oldukça uzun süre yaşayabilir. İsminin farklı olması ise, tehlike anını hissettiğinde, kendini bir boncuk veya tespih tanesine benzetmesinden dolayıdır. Bu şekilde kendini oldukça hızlı bir şekilde kamufle eder ve onları yakalamanız da imkansızlaşır.

Tespih Böceği İle Mücadele
Belirttiğimiz gibi tespih böcekleri oldukça hızlı bir şekilde kendini gizlemektedir. Bu nedenle de onlarla tek başınıza mücadele vermeniz oldukça zordur. Bu sayede de evinizde oldukça uzun süre yaşamaktadırlar. Onları ancak yumurtlamaları sonucunda, çok fazla çoğaldıklarında görmeniz kaçınılmazdır. Durum bu noktaya geldiğinde de mutlaka ilaçlama servisi ile anlaşmalısınız.

Eyüp Böcek İlaçlama şirketi olarak her zaman her haşerede en garantili sonuçları sizlere sunmakla kalmayıp, sağlığınızı da bu zararlı haşerelerin olumsuz etkilerinden kurtarmaktayız. İlaçlama yöntemlerimiz her haşere türüne karşı özel ilaçlarla hazırlanmaktadır. Jel ilaçlama, sıvı ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama, fare istasyonları gibi pek çok yöntemi en deneyimli ve alanında eğitimli ilaçlama kadromuz ile sağlıyoruz.

Ayrıca ilaçlama işlemlerini dilediğiniz mekanda uygulayabilecek niteliğe sahibiz. Ev ve iş yerlerinin tüm noktaları, müstakil çok katlı evler ve bu evlerin bahçeleri, parklar, sahil şeridi, hastaneler, okullar ve üniversite kampüsleri, öğrenci yurtları, spor salonları, fabrikalar, özel araçlar, metro, metrobüs, vapur, tren gibi toplu taşıma araçları, alışveriş merkezleri, iş hanları gibi pek çok noktada ilaçlama hizmetimiz mevcuttur. Sizler de şikayetçi olduğunuz haşerelere karşı bizlerle çağrı merkezlerimiz aracılığı ile iletişim kurabilir, merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir